Výsledky vyhľadávania pre: Array

       Blog    Poradňa    7 elementov rozvoja™    Obchod      Košík: 0ks :: 0,00 €    Kontakt    Veľkoobchod     

  Súťaž (02): O hračku Vibrujúca žirafa od TINY LOVE

  8. Apríl 2010 | Kategória: Hračky, Súťaže

  Hračka Tiny Love | Vibrujúca žirafa (obrázok 1) Tento týždeň súťažíte ste súťažili o vibrujúcu žirafu od TINY LOVE.

  Výsledky súťaže: 13.04.2010 v tomto článku.

   

  Vibrujúcu žirafu od TINY LOVE vyhráva:

  Monika Gondárová zo Stupavy

  Srdečne blahoželáme!

   

   

  (Hodnotenie: 5 / 5, Počet hlasov: 1)
  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Súťaž (01): Vyhodnotenie

  31. Marec 2010 | Kategória: Súťaže

  A máme tu vyhodnotenie minulotýždňovej súťaže o zvyšovač jedálenskej stoličky KABOOST. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili, bolo Vás spolu 152 a teda pravdepodobnosť na získanie výhry bola pomerne vysoká.

  Dúfame, že sa budete našich súťaží zúčastňovať aj v budúcnosti. Je nám ľúto, že výhercom môže byť iba jedna / jeden z Vás, pretože KABOOST je naozaj veľký pomocník - keď sme ho dostali na sklad, hneď sme si zadovážili dva kúsky ku nám domov a musím povedať, že pre naše baby (6.5r a 2.5r) sa zrazu spoločné stolovanie stalo malým sviatkom. Staršia už viac nemusí pri jedle kľačať a máčať vlasy v tanieri a mladšia je šťastná, že sedí na rovnakej stoličke ako my. :) No a my sme šťastní, že sú ony šťastné, a hlavne že sme mohli vyhodiť vysokú stoličku, ktorá bola po dvoch deťoch už dosť “vypoužívaná”.

  No ale k téme. Dnes nám počítač vyhodnotil súťaž a vybral víťaza:

  Zvyšovač stoličky Kaboost vyhráva:

  Eva Bomborová z Banskej Bystrice

  Srdečne blahoželáme!

   

  (Zatiaľ nikto nehlasoval)
  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Súťaž (01): O zvyšovač stoličky KABOOST

  26. Marec 2010 | Kategória: Súťaže

  Logo KaboostPrvá zo série súťaží o hodnotné ceny pre našich zákazníkov! Na úvod môžete vyhrať skvelú pomôcku na zvýšenie jedálenskej stoličky - KABOOST.

  Výsledky súťaže budú zverejnené 31.marca 2010 v sekcii “Súťaže”.

   

  Demo video 1

  Demo video 1


  Demo video 1

  (Zatiaľ nikto nehlasoval)
  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Spúšťame súťaže

  23. Marec 2010 | Kategória: Súťaže

  Kaboost - KABOOST - zvyšovač stoličky (zelený) (obrázok 1) Dnes 26.marca 2010 sme spustili súťaže pre našich zákazníkov. Prvá súťaž je o zvyšovač stoličky Kaboost.

  Princíp súťaží je veľmi jednoduchý: Ak u nás uskutočníte nákup, automaticky sa dostanete do zvýhodneného zoznamu a budeme Vás upozorňovať emailom na súťaže, akcie a novinky v našom internetovom obchode. Ak sa rozhodnete zúčastniť sa prebiehajúcej súťaže, stačí ak kliknete na link, ktorý Vám zašleme emailom.

  (Zatiaľ nikto nehlasoval)
  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Čo vám chýba na Prvej Hračke?

  19. Február 2009 | Kategória: Ankety, Internetový obchod, Ostatné

  Čo vám chýba na našom internetovom obchode?

  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Ak vám u nás chýba niečo iné, môžete pridať komentár k tejto ankete. Ďakujeme!

  Ako vybrať vhodné hračky pre vaše dieťa?

  26. November 2008 | Kategória: Ako vybrať vhodné hračky?, Hračky, Rozvoj

  ActiviTot™ - Tropický ostrovPrečítajte si dva príbehy rodičov, ktorí kúpili hračky bez toho, aby dokonale poznali potreby a záľuby svojho dieťatka:

  Prvý príbeh:
  “Svojmu synčekovi som kúpila krásnu hračku. Bola veľká, roztomilá, krásna a navyše dosť drahá. On sa na ňu iba pozrel, dal ju do úst, a o pár minút už akoby pre neho neexistovala. Odvtedy ho už hračka nezaujíma.”

  Druhý príbeh:
  “Moja kamarátka má dcérku v podobnom veku ako mám ja. Keď mi povedala, že jej dcérka sa celé dni zabáva s úžasnou hračkou, nečakala som a utekala som kúpiť takú istú pre svoju dcérku. Ale moju dcérku táto hračka vôbec nezaujala.”

  Takéto a im podobné príbehy sú dôkazom toho, ako je ťažké vybrať dieťaťu správnu hračku s dôrazom na jeho individualitu a potreby. Rodičia to samozrejme vždy myslia dobre a ich zámerom je vybrať dieťaťu  tú “ NAJ” hračku, ktorá bude prispievať k jeho správnemu rozvoju, bude mať edukačnú hodnotu, bude zábavná a v neposlednom rade to nebudú vyhodené peniaze.

  Sedem pravidiel pri nákupe hračky pre našich najmenších

  1. Položte si otázku: Aká je tá správna hračka, ktorú by sme mohli dieťaťu kúpiť?

  • Aký je účel hračky? Má podnecovať dieťa k tomu, aby bolo na brušku, alebo k tomu aby sedelo? Je určená do postieľky, do kočíka, alebo do auta? Hľadáte hračku, ktorá bude rozvíjať jemné motorické zručnosti ako napríklad ovládanie rúk a prstov? Alebo skôr hrubú motoriku ako je napríklad obracanie sa, či dvíhanie hlavičky? Prezrite si 7 elementov rozvoja, aby ste zistili aktuálne potreby rozvoja vášho bábätka. Nájdete tam prehľad období od narodenia až po jeden rok s dôrazom na rozvojové potreby v jednotlivých štádiách života.
  • Nechajte si odporučiť osvedčenú hračku od vašich priateľov, ktorí majú dieťa v podobnom veku. Je to skvelá príležitosť na to, aby si dieťa hračku vyskúšalo, a tak veľmi rýchlo uvidíte, či hračka dieťatko zaujala alebo nie. Nezanedbateľným zdrojom informácii je tiež internet a stránky, ktoré sa venujú malým deťom a hračkám. Mnohé z nich majú rozdelené hračky podľa veku, pre ktorý sú vhodné, dôležité sú detailné obrázky, a tiež referencie rodičov, ktorí už hračku kúpili a majú s ňou skúsenosti. Avšak majte na pamäti, že hračka, ktorá je obľúbená u nejakého dieťatka nemusí byť obľúbenou hračkou pre vaše dieťatko…aj keď šance sú trošku vyššie.  Čítať celý článok »

  (Hodnotenie: 5 / 5, Počet hlasov: 3)
  Hlasujem ... Hlasujem ...

  Hračky - Poradňa

  24. November 2008 | Kategória: Ako vybrať vhodné hračky?, Hračky, Internetový obchod

  Často sa ma rodičia pýtajú, aby som im poradil pri výbere vhodnej hračky pre ich bábätko. Väčšinou je to vtedy, keď si prídu osobne vybrať hračky ku nám do firmy. Obvykle im položím pár základných otázok: “Koľko mesiacov / rokov má bábätko / dieťatko? Chlapec / dievča? Už sedíte / lozíte / chodíte?” a začneme vyberať to najvhodnejšie. Niekedy majú dopredu vytipované nejaké hračky a tak ich spolu preberieme, či sú vhodné na daný vek, schopnosti bábätka a hlavne jeho vývinové potreby.

  A oni sa ku nám vracajú po ďalšie hračky a sú spokojní a ja som tiež spokojný, lebo viem, že naše rady a hračky zafungovali.

  No a keďže všetci k nám nechodia osobne, rozhodol som sa otvoriť túto on-line poradňu pre výber vhodných hračiek. Ak teda máte nejaké otázky ohľadne vhodnosti Vami vybranej hračky, prosím pýtajte sa. Rád odpoviem.

  P.S.: Väčšinu pracovného (a aj súkromného) života som on-line, budem sa teda snažiť odpovedať čo najrýchlejšie. Poradňa funguje aj cez víkend. :)

  (Hodnotenie: 4.25 / 5, Počet hlasov: 4)
  Hlasujem ... Hlasujem ...