Výsledky vyhľadávania pre: Array

       Blog    Poradňa    7 elementov rozvoja™    Obchod      Košík: 0ks :: 0,00 €    Kontakt    Veľkoobchod     

  Konečne blog Prvej hračky!

  2. November 2008 | Kategória: Ostatné

  Už dva roky mi po hlave chodil nápad, urobiť na Prvej hračke blog. A vôbec nie kvôli tomu, že mať blog je teraz “in”. Vyplynulo to skôr z toho, že už päť rokov náš pracovný, ale aj súkromný život sprevádzajú rozvojové hračky a rozvoj bábätiek a za ten čas sa nazbieralo mnoho zážitkov a skúseností, o ktorých budem postupne písať.

  Napríklad mám v šuflíku pekný článok od doktoriek z oddelenia včasnej diagnostiky z nemocnice na Kramároch o hre a hraní sa detí. Je trošku viac odborný a má svoju hodnotu a nedokázal som ho len tak vyhodiť. Občas sa človek rozhodne upratať si na stole a niekedy aj v šuflíkoch, no a naposledy som znovu narazil práve na tento článok. A dá sa povedať, že to je tiež jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol už viac blog neodsúvať. Nebolo to ľahké, ale tá chvíľa je konečne tu. Mám z toho naozaj radosť. Mám novú hračku! :)

  Keďže sa zaoberám hlavne rozvojovými hračkami, bude mnoho článkov venovaných práve im. Určite sa pozriem na niektoré hračky bližšie a občas sem “šupnem” aj nejaké to video, pretože jedno video je lepšie ako 1000 obrázkov.

  Nie každá hračka je vhodná pre každý vek bábätka. Tempo rozvoja bábätka je počas prvého roka života také rýchle, že aj jeden-dva mesiace robia rozdiel. Výrobcovia väčšinou uvádzajú približný vek, pre ktorý sú hračky určené, ale tento údaj je naozaj iba orientačný. Vybrať správne hračky pre bábätko nie je vôbec jednoduché. A ja dúfam, že informácie ktoré tu nájdete vám uľahčia rozhodovanie, ako vybrať tie správne hračky.

  Peťo

  (Hodnotenie: 4.5 / 5, Počet hlasov: 4)
  Hlasujem ... Hlasujem ...